- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Domáce videotelefóny IP
- Vonkajšie panely
- MODUL DISPLEJA VTO4202F-MS PRE MODUL VTO4202F-P DAHUA
MODUL DISPLEJA VTO4202F-MS PRE MODUL VTO4202F-P DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MODUL DISPLEJA VTO4202F-MS PRE MODUL VTO4202F-P DAHUASkladom89,43 EUR72,71 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Tienenie: 3 " STN ; Index of Protection: IP65 ; Odolná voči vandalom: IK07 ;
| Kompatibilita: | VTO4202F-P |
| Tienenie: | 3 " STN |
| Napájanie: | 5 V DC - Dodávané z iných modulov |
| Spotreba energie: | ≤ 1 W |
| Kryt: | Kov + Plast, Vodotesné |
| Farba: | Strieborný |
| Index of Protection: | IP65 - po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Odolná voči vandalom: | IK07 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Rozmery: | 100 x 100 x 28.5 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





