- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Hikvision
- Domáce videotelefóny IP
- II. generácia
- MODUL DOTYKOVÉHO DISPLEJA DS-KD-TDM Hikvision
MODUL DOTYKOVÉHO DISPLEJA DS-KD-TDM Hikvision
- Kompletné špecifikácie
MODUL DOTYKOVÉHO DISPLEJA DS-KD-TDM HikvisionSkladom929,97 EUR756,07 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Modul má vstavanú čítačku bezkontaktných kariet RFID v štandarde 13.56 MHz S50; Zariadenie umožňuje volať vnútornú stanicu zo zoznamu kontaktov zobrazených na displeji; DS-KD-TDM umožňuje zobrazenie volaných čísel na dotykovom displeji, zobrazenie zoznamu kontaktov a reklamného obsahu, prístup pomocou kódu PIN alebo bezkontaktnej karty; Kompatibilita: DS-KD8003-IME1, DS-KD8003-IME2 ;
| Kompatibilita: | DS-KD8003-IME1, DS-KD8003-IME2 |
| Displej: | 4 " IPS, dotyková obrazovka, 480 x 480 px |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast - Odolná voči vandalom, IK08 |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP65 |
| Napájanie: | Dodávané cez DS-KD8003-IME1 alebo DS-KD8003-IME2 |
| Spotreba energie: | ≤ 10 W |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| Rozmery: | 100 x 98 x 34 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, vietnamčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305302659 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




