- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Hikvision
- Domáce videotelefóny IP
- II. generácia
- MODUL KLÁVESNICE DS-KD-KK Hikvision
MODUL KLÁVESNICE DS-KD-KK Hikvision
- Kompletné špecifikácie
MODUL KLÁVESNICE DS-KD-KK HikvisionSkladom102,87 EUR83,63 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: DS-KD8003-IME1, DS-KD8003-IME2 ; Vybrané vlastnosti: Tlačidlo zvonku dverí - 6 ks. ;
| Kompatibilita: | DS-KD8003-IME1, DS-KD8003-IME2 |
| Vybrané vlastnosti: | Tlačidlo zvonku dverí - 6 ks. |
| Napájanie: | Dodávané cez DS-KD8003-IME1 alebo DS-KD8003-IME2 |
| Spotreba energie: | ≤ 2 W |
| Kryt: | Plastová, Vodotesné |
| Farba: | Strieborný |
| Index of Protection: | IP65 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| Rozmery: | 100 x 98 x 34 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305301077 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




