- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Hybridné domáce videotelefóny
- MODUL KLÁVESNICE VTO4103F-MB2 PRE MODUL VTO4103F DAHUA
MODUL KLÁVESNICE VTO4103F-MB2 PRE MODUL VTO4103F DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MODUL KLÁVESNICE VTO4103F-MB2 PRE MODUL VTO4103F DAHUASkladom88,95 EUR72,31 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: VTO4103F ; Vybrané vlastnosti: Tlačidlo zvonku dverí - 2 ks. ; Odolná voči vandalom: IK07 ;
| Kompatibilita: | VTO4103F |
| Vybrané vlastnosti: | Tlačidlo zvonku dverí - 2 ks. |
| Napájanie: | 5 V DC - Dodávané z iných modulov |
| Spotreba energie: | ≤ 0.5 W |
| Kryt: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Strieborný |
| Index of Protection: | IP65 - po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Odolná voči vandalom: | IK07 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 100 x 50 x 30.5 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




