- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Domáce videotelefóny IP
- Vonkajšie panely
- MODUL KLÁVESNICE VTO4202F-MK PRE MODUL VTO4202F-P DAHUA
MODUL KLÁVESNICE VTO4202F-MK PRE MODUL VTO4202F-P DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MODUL KLÁVESNICE VTO4202F-MK PRE MODUL VTO4202F-P DAHUASkladom187,69 EUR152,60 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vybrané vlastnosti: Podsvietenie v bielej farbe ; Kryt: , Vodotesné ;
| Kompatibilita: | VTO4202F-P |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 5 V DC - Dodávané z iných modulov |
| Spotreba energie: | ≤ 1 W |
| Kryt: | Kov + Plast, Vodotesné |
| Farba: | Strieborný |
| Index of Protection: | IP65 - po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Odolná voči vandalom: | IK07 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Rozmery: | 100 x 100 x 31 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




