- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Domáce videotelefóny IP
- Vonkajšie panely
- MODUL KLÁVESNICE VTO4202FB-MDB10 PRE MODUL VTO4202FB-P DAHUA
MODUL KLÁVESNICE VTO4202FB-MDB10 PRE MODUL VTO4202FB-P DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MODUL KLÁVESNICE VTO4202FB-MDB10 PRE MODUL VTO4202FB-P DAHUASkladom203,49 EUR165,44 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: VTO4202FB-P ; Vybrané vlastnosti: Tlačidlo zvonku dverí - 10 ks. ; Index of Protection: IP65 ; Trieda mechanickej ochrany: IK07 ;
| Kompatibilita: | VTO4202FB-P |
| Vybrané vlastnosti: | Tlačidlo zvonku dverí - 10 ks. |
| Napájanie: | 5 V DC - Dodávané z iných modulov |
| Spotreba energie: | ≤ 0.8 W |
| Kryt: | Zliatina hliníka + Plast |
| Farba: | Žula |
| Index of Protection: | IP65 - po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Trieda mechanickej ochrany: | IK07 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Rozmery: | 100 x 100 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




