- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Príslušenstvo
- MODUL KONTROLÉRU PRÍSTUPU DS-K2M002X Hikvision
MODUL KONTROLÉRU PRÍSTUPU DS-K2M002X Hikvision
- Kompletné špecifikácie
MODUL KONTROLÉRU PRÍSTUPU DS-K2M002X HikvisionSkladom260,20 EUR211,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Riadiaca jednotka dverí DS-K2M002X je sprostredkovacím zariadením pri prenose informácií medzi bezdrôtovou čítačkou, tlačidlom výstupu, kontrolérom prístupu a elektromagnetickou kotvou; Zariadenie umožňuje uchovať posledný stav kotvy v prípade straty komunikácie s kontrolérom alebo chyby ktoréhokoľvek z prvkov systému;
| Napájanie: | 12 V DC |
| Počet podporovaných priechodov: | 2 ks. |
| Vstupy: | |
| Výstupy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| Rozmery: | 124 x 104 x 43 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302920549 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




