- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- Bez klávesnice
- MODUL KONTROLÉRU PRÍSTUPU MC16-PAC-EX-16 ROGER
MODUL KONTROLÉRU PRÍSTUPU MC16-PAC-EX-16 ROGER
- Kompletné špecifikácie
MODUL KONTROLÉRU PRÍSTUPU MC16-PAC-EX-16 ROGERSkladom4 436,52 EUR3 606,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kontrolér MC16-PAC-EX-16 je multifunkčný elektronický modul určený na používanie v systéme RACS 5 v2 ver. EX, ktorý umožňuje realizáciu kontroly prístupu priechodu a automatiky budov; Počet podporovaných priechodov: 16 ; Počet prístupových zón: 32 ;
| Počet podporovaných priechodov: | 16 (obojsmerné) |
| Počet podporovaných čítačiek: | 64 |
| Počet používateľov: | max. 12000 - Počet identifikátorov |
| Počet nosičov na identifikátor: | 8 - Bezkontaktná karta, PIN, otlačok prstu a pod. |
| Vyrovnávacia pamäť: | Vyrovnávacia pamäť na 8 000 000 |
| Počet prístupových zón: | 32 |
| Počet poplašných zón: | 32 |
| Podpora batérie: | 12 V / 7 Ah |
| Komunikácia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Rozmery: | 175 x 72 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





