- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- Bez klávesnice
- MODUL KONTROLÉRU PRÍSTUPU MC16-PAC-EX-5 ROGER
MODUL KONTROLÉRU PRÍSTUPU MC16-PAC-EX-5 ROGER
- Kompletné špecifikácie
MODUL KONTROLÉRU PRÍSTUPU MC16-PAC-EX-5 ROGERSkladom1 549,47 EUR1 259,73 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kontrolér MC16-PAC-EX-5 je multifunkčný elektronický modul určený na používanie v systéme RACS 5 v2 ver. EX, ktorý umožňuje realizáciu kontroly prístupu priechodu a automatiky budov; Počet podporovaných priechodov: 5 ; Vstupy: 30 ; Výstupy: 20 ; Počet prihlasovacích bodov: 10 ; Počet prístupových terminálov: 20 ; Počet prístupových zón: 10 ;
| Počet podporovaných priechodov: | 5 |
| Vstupy: | 30 |
| Výstupy: | 20 |
| Počet používateľov: | max. 12000 - Počet identifikátorov |
| Počet nosičov na identifikátor: | 8 - Bezkontaktná karta, PIN, otlačok prstu a pod. |
| Počet oprávnení na identifikátor: | 100 |
| Vyrovnávacia pamäť: | Vyrovnávacia pamäť na 8 000 000 |
| Podpora čítačiek MCT: | 16 ks. |
| Pripojenie čítačiek: | 4 ks. - Wiegand / PRT |
| Počet prihlasovacích bodov: | 10 |
| Počet prístupových terminálov: | 20 |
| Počet prístupových zón: | 10 |
| Počet poplašných zón: | 10 |
| Počet uzlov automatiky: | 10 |
| Podpora batérie: | 12 V / 7 Ah |
| Komunikácia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Rozmery: | 175 x 72 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




