- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- Bez klávesnice
- MODUL KONTROLÉRU PRÍSTUPU MC16-PAC-ST-7 ROGER
MODUL KONTROLÉRU PRÍSTUPU MC16-PAC-ST-7 ROGER
- Kompletné špecifikácie
MODUL KONTROLÉRU PRÍSTUPU MC16-PAC-ST-7 ROGERNie je skladom1 098,85 EUR893,38 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet podporovaných priechodov: 7 (obojsmerné) ; Počet podporovaných čítačiek: 28 ; Vyrovnávacia pamäť: Vyrovnávacia pamäť na 8 000 000 ; Komunikácia: Ethernet ; Vybrané vlastnosti: Obsluha integrovaná v programe VISO ST ;
| Počet podporovaných priechodov: | 7 (obojsmerné) |
| Počet podporovaných čítačiek: | 28 |
| Počet používateľov: | neobmedzené (vyžaduje zakúpenie príslušnej licencie) |
| Počet nosičov na identifikátor: | 8 - Bezkontaktná karta, PIN, otlačok prstu a pod. |
| Vyrovnávacia pamäť: | Vyrovnávacia pamäť na 8 000 000 |
| Počet prístupových zón: | 14 |
| Počet poplašných zón: | 14 |
| Podpora batérie: | 12 V / 7 Ah |
| Komunikácia: | |
| Vybrané vlastnosti: | - databáza MSSQL - práca v distribuovaných systémoch - prevádzka s viacerými používateľmi - sledovanie priechodov s náhľadom videa - hlásenie udalostí T&A - maximálny počet priechodov v systéme : 128 |
| Napájanie: | |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Rozmery: | 175 x 72 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




