- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Hikvision
- Domáce videotelefóny IP
- II. generácia
- MODUL S INDUKČNOU SLUČKOU DS-KD-PMR Hikvision
MODUL S INDUKČNOU SLUČKOU DS-KD-PMR Hikvision
- Kompletné špecifikácie
MODUL S INDUKČNOU SLUČKOU DS-KD-PMR HikvisionSkladom345,02 EUR280,50 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: DS-KD8003-IME1, DS-KD8003-IME2 ; Podpora audia: Impedancia : 4 Ω, Rozsah frekvencie : 100 Hz ... 3800 Hz ; Rozhranie: 2 ks. RS-485, 2 ks. Power ;
| Kompatibilita: | DS-KD8003-IME1, DS-KD8003-IME2 |
| Podpora audia: | |
| Rozhranie: | |
| LED kontrolky: | Vytáčanie, Otvorenie dverí, Obojsmerný prenos zvuku, PMR |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | Dodávané cez DS-KD8003-IME1 alebo DS-KD8003-IME2 |
| Spotreba energie: | max. 8 W |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP65 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 100 x 98 x 34 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305303846 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






