- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Hybridné domáce videotelefóny
- MODUL SIGNALIZÁCIE STAVU VTO4103F-ML PRE MODUL VTO4103F DAHUA
MODUL SIGNALIZÁCIE STAVU VTO4103F-ML PRE MODUL VTO4103F DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MODUL SIGNALIZÁCIE STAVU VTO4103F-ML PRE MODUL VTO4103F DAHUASkladom90,38 EUR73,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Modul VTO4103F-ML je vybavený 3 diódami signalizujúcimi stav zariadenia; Kompatibilita: VTO4103F ; Kryt: Kov + Plast ; Index of Protection: IP65 ;
| Kompatibilita: | VTO4103F |
| Kryt: | Kov + Plast |
| Napájanie: | 5 V DC - Dodávané z iných modulov |
| Farba: | Strieborný |
| Index of Protection: | IP65 - po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK07 |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 100 x 50 x 28.5 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




