- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Hybridné domáce videotelefóny
- MODUL SIGNALIZÁCIE STAVU VTO4103FB-ML DAHUA
MODUL SIGNALIZÁCIE STAVU VTO4103FB-ML DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MODUL SIGNALIZÁCIE STAVU VTO4103FB-ML DAHUASkladom90,38 EUR73,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Modul VTO4103FB-ML je vybavený 3 diódami signalizujúcimi stav zariadenia; Kryt: Zliatina hliníka + Plast ; Index of Protection: IP65 ; Trieda mechanickej ochrany: IK07 ;
| Kompatibilita: | VTO4103FB-x |
| Napájanie: | 5 V DC - Dodávané z iných modulov |
| Spotreba energie: | ≤ 2 W |
| Kryt: | Zliatina hliníka + Plast |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP65 - po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Trieda mechanickej ochrany: | IK07 |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 100 x 50 x 29 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





