- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná televízia
- Modulátory
- MODULÁTOR TV MT-41 TERRA
MODULÁTOR TV MT-41 TERRA
- Kompletné špecifikácie
MODULÁTOR TV MT-41 TERRASkladom47,37 EUR38,51 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy: 1 ks. Video composite (Cinch) 1 ks. RF (F) 2 ks. audio (Cinch) ; Výstup: 1 ks. RF (F) ; Rozsah frekvencie video vstupu: 20 Hz ... 6 MHz ; Úroveň / impedancia video vstupu: 1 V ± 1 dB / 75 Ω ; Rozsah frekvencie audio vstupu: 20 Hz ... 15 kHz ; Nastavenie úrovne audio vstupu: 1 ... -14 dB ;
| Vstupy: | 1 ks. Video composite (Cinch) 1 ks. RF (F) 2 ks. audio (Cinch) |
| Výstup: | 1 ks. RF (F) |
| Rozsah frekvencie video vstupu: | 20 Hz ... 6 MHz |
| Úroveň / impedancia video vstupu: | 1 V ± 1 dB / 75 Ω |
| Rozsah frekvencie audio vstupu: | 20 Hz ... 15 kHz |
| Nastavenie úrovne audio vstupu: | 1 ... -14 dB |
| Úroveň / impedancia / skreslenie audio vstupu: | 775 mV RMS / 10 kΩ / 50 kHz |
| Úroveň (typická) / impedancia RF výstupu: | 90 dBµV / 75 Ω |
| Nastavenie úrovne výstupu RF: | 0 ... -20 dB |
| Verzia signálu PAL výstupu RF: | B/G/D/K/H/I/L/M/N/Australia |
| Rozsah frekvencií (kanálov) signálu RF: | 470 MHz ... 862 MHz (K21-69) |
| Presnosť nosných frekvencií: | ± 50 kHz |
| Audio subnosná frekvencia: | 4.5 ; 5.5 ; 6.0 ; 6.5 MHz |
| Rozsah jemného ladenia nosnej frekvencie videa: | ± 2.25 MHz max. s krokom 0.25 MHz |
| Útlm priechodu SAT / Terr: | 2.5 dB / 1.5 dB |
| Rozsah frekvencie priechodu SAT / Terr: | 47 MHz ... 2150 MHz |
| Frekvenčná odozva videa: | ± 1 dB |
| Pomer A/V: | 12 / 16 dB |
| Hĺbka modulácie amplitúdy (typická): | 81 % |
| SNR (vážený): | ≥ 55 dB |
| Napájanie: | 230 V AC @ 50Hz |
| Spotreba energie: | 2.5 W |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.336 kg |
| Rozmery: | 133 x 73 x 39 mm |
| Výrobca / Značka: | TERRA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





