- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Vidos
- Príslušenstvo
- MULTIFUNKČNÝ MODUL M-3F VIDOS
MULTIFUNKČNÝ MODUL M-3F VIDOS
- Kompletné špecifikácie
MULTIFUNKČNÝ MODUL M-3F VIDOSSkladom101,11 EUR82,21 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: 2 káblové domáce videotelefóny VIDOS DUO ; Rozhranie: 2 káblový ; Napájanie: 24 V DC ;
| Spolupráca: | 2 káblové domáce videotelefóny VIDOS DUO |
| Rozhranie: | 2 káblový |
| Signalizácia stavu práce: | LED indikácia |
| Zostava: | upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 24 V DC |
| Spotreba energie: | |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Rozmery: | 90 x 72 x 60 mm |
| Prevádzková teplota: | -10 ... 55 °C |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




