- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná televízia
- Pásmové diplexery a multiplexery
- MULTIPLEXER ZA-106MS AMS
MULTIPLEXER ZA-106MS AMS
- Kompletné špecifikácie
MULTIPLEXER ZA-106MS AMSSkladom13,78 EUR11,20 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstup: VHF : 87 ... 230 MHz, UHF : 471 ... 790 MHz + DC ;
| Vstup: | |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Vložený útlm: | 1 dB |
| Útlm nevyváženia: | ≥ 40 dB |
| Kryt: | Kov / PET |
| Montáž: | Na stožiar |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 90 x 34 x 54 mm |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobca / Značka: | AMS |
Tovar zaradený v kategóriách




