- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná televízia
- Pásmové diplexery a multiplexery
- MULTIPLEXER ZA-F10 DIPOL
MULTIPLEXER ZA-F10 DIPOL
- Kompletné špecifikácie
MULTIPLEXER ZA-F10 DIPOLSkladom6,28 EUR5,11 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstup: 1 - FM / VHF : 5 ... 230 MHz, 2 - UHF : 470 ... 790 MHz + DC ;
| Vstup: | |
| Impedancia: | 75 Ω @ UHF , 300 Ω @ FM / VHF |
| Vložený útlm: | 1.5 dB |
| Útlm nevyváženia: | ≥ 40 dB |
| Kryt: | ![]() |
| Montáž: | V anténnej krabici |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Rozmery: | 42 x 42 x 12 mm |
| Výrobca / Značka: | DIPOL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





