- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná televízia
- Pásmové diplexery a multiplexery
- MULTIPLEXER ZWR-210DC
MULTIPLEXER ZWR-210DC
- Kompletné špecifikácie
MULTIPLEXER ZWR-210DCSkladom15,28 EUR12,42 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstup: FM / VHF : 5 ... 230 MHz + DC, UHF : 470 ... 790 MHz + DC ;
| Vstup: | |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Vložený útlm: | 1 dB |
| Jednosmerné prechody: | 12 V / 100 mA |
| Vybrané vlastnosti: | Možnosť vypnutia priechodu DC pre každú dráhu pomocou jumperov |
| Kryt: | Kov / PET |
| Montáž: | Na stožiar |
| Hmotnosť: | 0.110 kg |
| Rozmery: | 104 x 85 x 28 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




