- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Vidos
- Príslušenstvo
- NAPÁJACÍ ADAPTÉR P112-32 VIDOS 2IP
NAPÁJACÍ ADAPTÉR P112-32 VIDOS 2IP
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ ADAPTÉR P112-32 VIDOS 2IPSkladom60,14 EUR48,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: VIDOS 2IP ; Vybrané vlastnosti: Montáž na lištu DIN ; Vstup napájania: 100 - 240 V AC, 0.8 A, 50/60 Hz ; Výstup napájania: 32 V DC, 3.5 A ; Výrobca / Značka: VIDOS ;
| Kompatibilita: | VIDOS 2IP |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | |
| Vstup napájania: | 100 - 240 V AC, 0.8 A, 50/60 Hz |
| Výstup napájania: | 32 V DC, 3.5 A |
| Výstupný výkon: | 112 W |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.446 kg |
| Rozmery: | 140 x 90 x 61 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




