- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Vidos
- Príslušenstvo
- NAPÁJACÍ ADAPTÉR P28/36 VIDOS DUO VIDOS
NAPÁJACÍ ADAPTÉR P28/36 VIDOS DUO VIDOS
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ ADAPTÉR P28/36 VIDOS DUO VIDOSSkladom37,95 EUR30,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: VIDOS DUO ; Výstup napájania: 28 V DC 1.3 A ; Výstupný výkon: 36 W ;
| Kompatibilita: | VIDOS DUO |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | |
| Vstup napájania: | 100 - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Výstup napájania: | 28 V DC 1.3 A |
| Výstupný výkon: | 36 W |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.310 kg |
| Rozmery: | 89 x 70 x 59 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




