- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Vidos
- Príslušenstvo
- NAPÁJACÍ ADAPTÉR P64-32 VIDOS 2IP VIDOS
NAPÁJACÍ ADAPTÉR P64-32 VIDOS 2IP VIDOS
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACÍ ADAPTÉR P64-32 VIDOS 2IP VIDOSSkladom50,01 EUR40,66 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: VIDOS 2IP ; Výstup napájania: 32 V DC 2 A ; Výstupný výkon: 64 W ;
| Kompatibilita: | VIDOS 2IP |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | |
| Vstup napájania: | 100 - 240 V AC, 0.4 A, 50/60 Hz |
| Výstup napájania: | 32 V DC 2 A |
| Výstupný výkon: | 64 W |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.232 kg |
| Rozmery: | 110 x 70 x 58 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




