- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Výkonné prvky
- Bránky kontroly prístupu
- NÍZKY TURNIKET TROJRAMENNÝ ATLO-AKT301-A ATLO
NÍZKY TURNIKET TROJRAMENNÝ ATLO-AKT301-A ATLO
- Kompletné špecifikácie
NÍZKY TURNIKET TROJRAMENNÝ ATLO-AKT301-A ATLONie je skladom707,30 EUR575,04 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Turniket ATLO-AKT301-A je určený na spoluprácu so systémami kontroly prístupu v objektoch vyžadujúcich veľkú priepustnosť priechodu, ako sú: letisko, stanice metra, výstavné haly, koncertné sály, bazény, športové haly a pod.; Možná je jednostranná aj obojstranná kontrola priechodu; Priepustnosť bránky: max. 40 osôb/min ; Dĺžka ramena turniketu: 500 mm ; Šírka priechodu: ≥ 550 mm ; RS-485;
| Napätie činnosti pohonu: | 24 V DC |
| Priepustnosť bránky: | max. 40 osôb/min |
| Dĺžka ramena turniketu: | 500 mm |
| Šírka priechodu: | ≥ 550 mm |
| Napätové riadenie: | NO |
| RS-485: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 24 V DC |
| Prípustná nepretržitá pracovná doba: | neobmedzené |
| Hmotnosť: | 20 kg |
| Rozmery: | 980 x 420 x 330 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





