- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinkyOMIETKOVÉ PUZDRO VTM115 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
OMIETKOVÉ PUZDRO VTM115 DAHUASkladom40,16 EUR32,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál prevedenia: Hliník ; Použitie: VTO2202F-P ;
| Materiál prevedenia: | Hliník |
| Použitie: | VTO2202F-P |
| Farba: | Strieborný |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Vnútorné rozmery: | 120 x 88 x 24 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 129 x 95 x 29 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





