- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Kryty pre domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Nástenné inštalačné krabice
- OMIETKOVÉ PUZDRO VTM26R2 DAHUA
OMIETKOVÉ PUZDRO VTM26R2 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
OMIETKOVÉ PUZDRO VTM26R2 DAHUASkladom134,52 EUR109,37 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Omietkové puzdro s dažďovým štítkom je určené pre rad zariadenia DAHUA VTO4202FB-x; Počet pripevňovaných modulov: 2 ; Materiál prevedenia: Hliník ;
| Počet pripevňovaných modulov: | 2 |
| Materiál prevedenia: | Hliník |
| Použitie: | VTO4202FB-x |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Vnútorné rozmery: | 120 x 221 x 49 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 141 x 241 x 52 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




