- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Kryty pre domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Nástenné inštalačné krabice
- OMIETKOVÉ PUZDRO VTM56R6 DAHUA
OMIETKOVÉ PUZDRO VTM56R6 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
OMIETKOVÉ PUZDRO VTM56R6 DAHUASkladom267,32 EUR217,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Omietkové puzdro s dažďovým štítkom je určené pre rad zariadenia DAHUA VTO4202F-x; Počet pripevňovaných modulov: 6 ( 2 x 3 ) ; Materiál prevedenia: Hliník ;
| Počet pripevňovaných modulov: | 6 ( 2 x 3 ) |
| Materiál prevedenia: | Hliník |
| Použitie: | VTO4202F-x |
| Farba: | Strieborný |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Vnútorné rozmery: | 120 x 321 x 49 mm ( 2 x ) |
| Vonkajšie rozmery: | 282 x 341 x 52 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




