- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinkyOMIETKOVÉ PUZDRO VTM76 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
OMIETKOVÉ PUZDRO VTM76 DAHUASkladom90,38 EUR73,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Omietkové puzdro s dažďovým štítkom je určené pre rad zariadenia DAHUA VTO4202FB-x; Počet pripevňovaných modulov: 1 ; Materiál prevedenia: Hliník ;
| Počet pripevňovaných modulov: | 1 |
| Materiál prevedenia: | Hliník |
| Použitie: | VTO4202FB-x |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.31 kg |
| Vnútorné rozmery: | 121 x 121 x 48 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 141 x 141 x 52 mm 145 x 143 x 75 mm (s krytom) |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




