- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- TAGy
- PÁSKA NA RUKU SO ZNAČKOU RFID ATLO-704/R
PÁSKA NA RUKU SO ZNAČKOU RFID ATLO-704/R
- Kompletné špecifikácie
PÁSKA NA RUKU SO ZNAČKOU RFID ATLO-704/RSkladom3,60 EUR2,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandard: Unique EM 125kHz ; Kompatibilita: EM4100/4102 ; Farba: Červená ;
| Štandard: | Unique EM 125kHz |
| Kompatibilita: | EM4100/4102 |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | ![]() |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Farba: | Červená |
| Vybrané vlastnosti: | Integrovaný obvod TK-4100 |
| Rozsah regulácie pásky: | Ø 40 mm ... 65 mm |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Rozmery: | 245 x 35 x 5 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





