- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinkyPODOMIETKOVÝ KRYT D11P VIDOS
- Kompletné špecifikácie
PODOMIETKOVÝ KRYT D11P VIDOSSkladom47,40 EUR38,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál prevedenia: Hliník - práškovo lakovaný / Plast ; Použitie: S11-1, S11-2, S11-4 ;
| Materiál prevedenia: | Hliník - práškovo lakovaný / Plast |
| Použitie: | S11-1, S11-2, S11-4 |
| Farba: | Žula |
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| Vnútorné rozmery: | 118 x 208 x 47 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 133 x 219 x 52 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




