- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Kryty pre domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Podomietkové inštalačné krabice
- PODOMIETKOVÝ KRYT VTM116-01 DAHUA
PODOMIETKOVÝ KRYT VTM116-01 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
PODOMIETKOVÝ KRYT VTM116-01 DAHUASkladom56,88 EUR46,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál prevedenia: Hliník ; Použitie: VTO3221E-P, VTO6221E-P ;
| Materiál prevedenia: | Hliník |
| Použitie: | VTO3221E-P, VTO6221E-P |
| Farba: | Strieborný |
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| Vnútorné rozmery: | 98 x 200 x 32 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 138 x 240 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




