- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Kryty pre domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Nástenné inštalačné krabice
- PODOMIETKOVÝ KRYT VTM121 DAHUA
PODOMIETKOVÝ KRYT VTM121 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
PODOMIETKOVÝ KRYT VTM121 DAHUASkladom118,81 EUR96,59 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: VTO6541H ; Materiál prevedenia: Cold-rolled steel ; Farba: Čierny ;
| Použitie: | VTO6541H |
| Materiál prevedenia: | Cold-rolled steel |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.911 kg |
| Vnútorné rozmery: | 130 x 370 x 59 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 142 x 376 x 60 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





