- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinkyPODOMIETKOVÝ KRYT VTM79 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
PODOMIETKOVÝ KRYT VTM79 DAHUASkladom60,36 EUR49,07 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet pripevňovaných modulov: 1 ; Materiál prevedenia: Hliník ; Použitie: VTO4202FB-x ;
| Počet pripevňovaných modulov: | 1 |
| Materiál prevedenia: | Hliník |
| Použitie: | VTO4202FB-x, VTM78 |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| Vnútorné rozmery: | 124 x 124 x 66.5 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 133 x 133 x 68 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




