- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Aco CDN
- Puzdrá pre domácé telefóny
- PODOMIETKOVÝ RÁMČEK CDN-R-S-AL-ST ACO
PODOMIETKOVÝ RÁMČEK CDN-R-S-AL-ST ACO
- Kompletné špecifikácie
PODOMIETKOVÝ RÁMČEK CDN-R-S-AL-ST ACOSkladom29,95 EUR24,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: CDNP6, CDNP7ACC, CDNP8, CDNA, CDNC ; Počet modulov: 1 x domáci telefón ; Materiál prevedenia: Zliatina hliníka ;
| Kompatibilita: | CDNP6, CDNP7ACC, CDNP8, CDNA, CDNC |
| Počet modulov: | 1 x domáci telefón |
| Materiál prevedenia: | Zliatina hliníka |
| Zostava: | Podomietkový |
| Vybrané vlastnosti: | Gumové tesnenie |
| Farba: | Oceľový |
| Hmotnosť: | 0.384 kg |
| Vnútorné rozmery: | 207 x 89 x 38 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 230 x 111 x 40 mm |
| Výrobca / Značka: | ACO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





