- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Aco CDN
- Puzdrá pre domácé telefóny
- PODOMIETKOVÝ RÁMČEK CDN-RZ2-M ACO
PODOMIETKOVÝ RÁMČEK CDN-RZ2-M ACO
- Kompletné špecifikácie
PODOMIETKOVÝ RÁMČEK CDN-RZ2-M ACOSkladom42,78 EUR34,78 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: CDNP7ACC ; Počet modulov: 1 x domáci telefón + 1 x malý prídavný modul ; Materiál prevedenia: Nerezová oceľ ;
| Kompatibilita: | CDNP7ACC |
| Počet modulov: | 1 x domáci telefón + 1 x malý prídavný modul |
| Materiál prevedenia: | Nerezová oceľ |
| Zostava: | Podomietkový |
| Vybrané vlastnosti: | Špeciálne otvory s priemerom 4 mm na prinitovanie rámčeka so zvláštnym krytom |
| Hmotnosť: | 0.476 kg |
| Vnútorné rozmery: | 268 x 88 x 32 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 290 x 110 x 33 mm |
| Výrobca / Značka: | ACO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




