- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Automatika vrát
- Faac
- Pohony vrát
- POHON KRÍDLOVÝCH VRÁT FAAC-ALFA-FDS/KIT - SADA PRE DVOJKRÍDLOVÉ DVERE
POHON KRÍDLOVÝCH VRÁT FAAC-ALFA-FDS/KIT - SADA PRE DVOJKRÍDLOVÉ DVERE
- Kompletné špecifikácie
POHON KRÍDLOVÝCH VRÁT FAAC-ALFA-FDS/KIT - SADA PRE DVOJKRÍDLOVÉ DVERESkladom1 121,76 EUR912,00 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ pohonu brán: Mechanický ; Maximálny ťah: 3500 N ; Maximálna dĺžka vrát: 3 ... 4 m (jednokrídlové s možnosťou elektromagnetického zámku) ; Lineárna rýchlosť: 16 mm/s (max) ; Uhol otáčania: 110 ° (max) ; Dosah bezdrôtového prenosu: ≤ 50 m (v otvorenom teréne) ;
| Typ pohonu brán: | Mechanický, Pre krídlové vráta - sada pre dvojkrídlové dvere |
| Maximálny ťah: | 3500 N |
| Typ motora: | Asynchrónny jednofázový motor, 230 V AC |
| Maximálna dĺžka vrát: | 3 ... 4 m (jednokrídlové s možnosťou elektromagnetického zámku) |
| Lineárna rýchlosť: | 16 mm/s (max) |
| Uhol otáčania: | 110 ° (max) |
| Automatické zatváranie vrát: | ![]() |
| Automatické blokovanie pohonu: | ![]() |
| Koncový spínač: | ![]() |
| Možnosť pripojenia fotobunky: | ![]() |
| Možnosť pripojenia signalizačnej kontrolky: | ![]() |
| Maximálne množstvo naprogramovaných diaľkových ovládačov: | 250 Kanálov |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | ≤ 50 m (v otvorenom teréne) |
| Frekvenčné pásmo pre systém : | 433.92 / 868.35 MHz - FAAC Digital Signature systém |
| Počet cyklov za hodinu: | ≤ 18 |
| Vybrané vlastnosti: |
|
| Napájanie: | 220 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Kryt: | |
| Index of Protection: | |
| Farba: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 5.9 kg (jeden pohon vrát) |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | FAAC |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





