- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Automatika vrát
- Faac
- Pohony vrát
- POHON KRÍDLOVÝCH VRÁT GENIUS-GBAT-300/KIT - SET FOR A TWO-LEAF GATE
POHON KRÍDLOVÝCH VRÁT GENIUS-GBAT-300/KIT - SET FOR A TWO-LEAF GATE
- Kompletné špecifikácie
POHON KRÍDLOVÝCH VRÁT GENIUS-GBAT-300/KIT - SET FOR A TWO-LEAF GATESkladom955,86 EUR777,13 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ disku: Mechanical ; Maximum expressed force: 3500 N ; Maximálna dĺžka vrát: 3 m (jedno krídlo) ; Lineárna rýchlosť: 16 mm/s (max) ; Uhol otáčania: 110 ° (max) ; Dosah bezdrôtového prenosu: ≥ 50 m (v otvorenom teréne) ; Vybrané vlastnosti: Self-locking operator ;
| Typ disku: | Mechanical, Pre krídlové vráta - set for a two-leaf gate |
| Maximum expressed force: | 3500 N |
| Typ motora: | Jednofázový, 230 V AC |
| Maximálna dĺžka vrát: | 3 m (jedno krídlo) |
| Lineárna rýchlosť: | 16 mm/s (max) |
| Uhol otáčania: | 110 ° (max) |
| Automatické zatváranie vrát: | ![]() |
| Automatické blokovanie pohonu: | ![]() |
| Koncový spínač: | ![]() |
| Možnosť pripojenia fotobunky: | ![]() |
| Možnosť pripojenia signalizačnej kontrolky: | ![]() |
| Maximálne množstvo naprogramovaných diaľkových ovládačov: | 255 Kanálov |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | ≥ 50 m (v otvorenom teréne) |
| Frekvenčné pásmo pre systém : | 433.92 MHz |
| Počet cyklov za hodinu: | ≤ 30 |
| Vybrané vlastnosti: |
|
| Napájanie: | 220 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Kryt: | |
| Index of Protection: | |
| Farba: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 5.6 kg (jeden pohon vrát) |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | GENIUS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





