- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Automatika vrát
- Vidos
- Pohony vrát
- POHON POSUVNÝCH VRÁT AB1000 VIDOS
POHON POSUVNÝCH VRÁT AB1000 VIDOS
- Kompletné špecifikácie
POHON POSUVNÝCH VRÁT AB1000 VIDOSSkladom388,67 EUR316,00 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výkon motora: 400 W ; Maximálna hmotnosť vrát: 900 kg ; Lineárna rýchlosť: 11 ... 13 m/min ; Dosah bezdrôtového prenosu: ≥ 30 m ;
| Typ pohonu brán: | Pre posuvné vráta |
| Výkon motora: | 400 W |
| Maximálna hmotnosť vrát: | 900 kg |
| Lineárna rýchlosť: | 11 ... 13 m/min |
| Automatické zatváranie vrát: | ![]() |
| Automatické blokovanie pohonu: | ![]() |
| Koncový spínač: | Pružinový / Magnetický |
| Hlučnosť v dobe prevádzky: | ≤ 58 dB |
| Možnosť pripojenia fotobunky: | ![]() |
| Možnosť pripojenia signalizačnej kontrolky: | ![]() |
| Maximálne množstvo naprogramovaných diaľkových ovládačov: | 25 |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | ≥ 30 m |
| Frekvenčné pásmo pre systém : | 433.92 MHz |
| Počet cyklov za hodinu: | ≤ 15 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 220 ... 240 V AC |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Šedý |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 11.3 kg |
| Rozmery: | 271 x 228 x 280 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





