- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Automatika vrát
- Faac
- Pohony vrát
- POHON POSUVNÝCH VRÁT FAAC-844/KIT - START KIT
POHON POSUVNÝCH VRÁT FAAC-844/KIT - START KIT
- Kompletné špecifikácie
POHON POSUVNÝCH VRÁT FAAC-844/KIT - START KITSkladom1 861,21 EUR1 513,18 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ disku: Mechanical ; Točivý moment: 37 Nm (max) ; Maximálna hmotnosť vrát: 1800 kg ; Maximálna dĺžka vrát: 40 m ; Lineárna rýchlosť: 9.5 m/min (max) ; Dosah bezdrôtového prenosu: ≥ 50 m (v otvorenom teréne) ; Vybrané vlastnosti: Pinion Z16 M4 ;
| Typ disku: | Mechanical, Pre posuvné vráta - Start Kit |
| Točivý moment: | 37 Nm (max) |
| Maximum expressed force: | 1160 N |
| Typ motora: | Asynchronous single-phase motor, 230 V AC |
| Maximálna hmotnosť vrát: | 1800 kg |
| Maximálna dĺžka vrát: | 40 m |
| Lineárna rýchlosť: | 9.5 m/min (max) |
| Automatické zatváranie vrát: | ![]() |
| Automatické blokovanie pohonu: | ![]() |
| Koncový spínač: | ![]() |
| Možnosť pripojenia fotobunky: | ![]() |
| Možnosť pripojenia signalizačnej kontrolky: | ![]() |
| Maximálne množstvo naprogramovaných diaľkových ovládačov: | 250 Kanálov |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | ≥ 50 m (v otvorenom teréne) |
| Frekvenčné pásmo pre systém : | 868.35 MHz |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 220 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP44 |
| Farba: | Svetlo šedý + Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 15.8 kg |
| Rozmery: | 277 x 155 x 388 mm |
| Výrobca / Značka: | FAAC |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





