- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Automatika vrát
- Genius
- Pohony vrát
- POHON POSUVNÝCH VRÁT GENIUS-BLIZZARD-500/KIT - START KIT
POHON POSUVNÝCH VRÁT GENIUS-BLIZZARD-500/KIT - START KIT
- Kompletné špecifikácie
POHON POSUVNÝCH VRÁT GENIUS-BLIZZARD-500/KIT - START KITSkladom750,46 EUR610,13 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ disku: Mechanical ; Maximálna hmotnosť vrát: 500 kg ; Maximálna dĺžka vrát: 15 m ; Lineárna rýchlosť: 12 m/min (max) ; Dosah bezdrôtového prenosu: ≥ 50 m (v otvorenom teréne) ; Vybrané vlastnosti: Self-locking operator ;
| Typ disku: | Mechanical, Pre posuvné vráta - Start Kit |
| Maximum expressed force: | 390 N |
| Typ motora: | Asynchronous single-phase motor, 230 V AC |
| Maximálna hmotnosť vrát: | 500 kg |
| Maximálna dĺžka vrát: | 15 m |
| Lineárna rýchlosť: | 12 m/min (max) |
| Automatické zatváranie vrát: | ![]() |
| Automatické blokovanie pohonu: | ![]() |
| Koncový spínač: | ![]() |
| Možnosť pripojenia fotobunky: | ![]() |
| Možnosť pripojenia signalizačnej kontrolky: | ![]() |
| Maximálne množstvo naprogramovaných diaľkových ovládačov: | 250 Kanálov |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | ≥ 50 m (v otvorenom teréne) |
| Frekvenčné pásmo pre systém : | 433.92 MHz |
| Vybrané vlastnosti: | Self-locking operator |
| Napájanie: | 230 V AC / 50 Hz |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP44 |
| Farba: | Šedý |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 7.6 kg |
| Rozmery: | 297 x 256 x 170 mm |
| Výrobca / Značka: | GENIUS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





