- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Automatika vrát
- Orno
- Pohony vrát
- POHON POSUVNÝCH VRÁT OR-NBR-AV-4461 - ŠTARTOVÝ BALÍČEK ORNO
POHON POSUVNÝCH VRÁT OR-NBR-AV-4461 - ŠTARTOVÝ BALÍČEK ORNO
- Kompletné špecifikácie
POHON POSUVNÝCH VRÁT OR-NBR-AV-4461 - ŠTARTOVÝ BALÍČEK ORNOSkladom442,40 EUR359,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ pohonu brán: Mechanický ; Maximálna hmotnosť vrát: 500 kg ; Maximálna dĺžka vrát: 8 m ; Lineárna rýchlosť: 13 m/min ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaný modul Wi-Fi : 2.4 GHz, IEEE 802.11 b/g/n Podpora mobilných telefónov Samobrzdiaci pohon ;
| Typ pohonu brán: | Mechanický, Pre posuvné vráta - Štartový balíček |
| Typ motora: | Motor na jednosmerný prúd, 24 V |
| Maximálna hmotnosť vrát: | 500 kg |
| Maximálna dĺžka vrát: | 8 m |
| Lineárna rýchlosť: | 13 m/min |
| Automatické zatváranie vrát: | ![]() |
| Automatické blokovanie pohonu: | ![]() |
| Koncový spínač: | Nárazník dverí |
| Možnosť pripojenia fotobunky: | ![]() |
| Možnosť pripojenia signalizačnej kontrolky: | ![]() |
| Frekvenčné pásmo pre systém : | 433.92 MHz |
| Počet cyklov za deň: | 100 |
| Vybrané vlastnosti: | Avidsen Home aplikácia zadarmo pre Android Avidsen Home aplikácia zadarmo pre iOS Samobrzdiaci pohon |
| Napájanie: | 230 V AC / 50 Hz |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Šedý |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Rozmery: | 300 x 250 x 160 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO / AVIDSEN |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





