- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Aco Como
- Príslušenstvo
- PREVODNÍK NAPÁJANIA MOD-DC-12V ACO
PREVODNÍK NAPÁJANIA MOD-DC-12V ACO
- Kompletné špecifikácie
PREVODNÍK NAPÁJANIA MOD-DC-12V ACOSkladom19,85 EUR16,14 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zníženie napätia ; Napájacie napätie: 14 V ... 16 V DC ; Výstupné napätie: 12 V DC ; Výstupný prúd: 0.5 A (max) ; Výkon: 6 W (max) ;
| Typ: | Zníženie napätia |
| Napájacie napätie: | 14 V ... 16 V DC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Výstupný prúd: | 0.5 A (max) |
| Výkon: | 6 W (max) |
| Určenie: | reverzné elektrozávesy |
| Ochrany: | |
| Hmotnosť: | 0.018 kg |
| Rozmery: | 54 x 31 x 15 mm |
| Výrobca / Značka: | ACO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




