- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Príslušenstvo
- PRISPÔSOBUJÚCI A SEPARAČNÝ MODUL MCI-7 ROGER
PRISPÔSOBUJÚCI A SEPARAČNÝ MODUL MCI-7 ROGER
- Kompletné špecifikácie
PRISPÔSOBUJÚCI A SEPARAČNÝ MODUL MCI-7 ROGERSkladom23,71 EUR19,28 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
The interface boosts and improves stability of data transmission in the Wiegand standard;
| Vybrané vlastnosti: | |
| Zostava: | Lišta DIN TS-35 |
| Napájanie: | 10 V ... 15 V DC |
| Spotreba prúdu: | 10 mA |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.016 kg |
| Rozmery: | 85 x 17 x 34 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




