- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Príslušenstvo
- PUZDRO ME-43-S 552 x 405 x 121 mm ROGER
PUZDRO ME-43-S 552 x 405 x 121 mm ROGER
- Kompletné špecifikácie
PUZDRO ME-43-S 552 x 405 x 121 mm ROGERSkladom275,11 EUR223,66 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál prevedenia: Oceľ - práškovo lakovaná ; Ochrana proti sabotáži; Vybrané vlastnosti: 2 x Lišta DIN TS-35, Miesto pre batériu 12 V / 17 Ah, Poistka : 5 A / 250 V AC Modul distribúcie napájania ; Vonkajšie rozmery krytu: 552 x 405 x 121 mm ; Vnútorné rozmery: 545 x 398 x 100 mm ;
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Hrúbka dosky: | 0.8 mm |
| Farba: | Antracitovo sivá (RAL 7016) |
| Ochrana proti sabotáži: | ![]() |
| Zamykanie na kľúč: | Voliteľné (nie je súčasťou balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 5.30 kg |
| Vonkajšie rozmery krytu: | 552 x 405 x 121 mm |
| Vnútorné rozmery: | 545 x 398 x 100 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





