- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Automatika vrát
- Faac
- Príslušenstvo k automatike
- RÁDIOVÝ MODUL PRE BRÁNY FAAC-XF-FDS/433-868 FAAC
RÁDIOVÝ MODUL PRE BRÁNY FAAC-XF-FDS/433-868 FAAC
- Kompletné špecifikácie
RÁDIOVÝ MODUL PRE BRÁNY FAAC-XF-FDS/433-868 FAACSkladom96,06 EUR78,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Bezdrôtové: 433.92 / 868.35 MHz - FAAC Digital Signature systém ; Vybrané vlastnosti: Pamäť pre 248 kódov zariadení, Kompatibilita s technológiou Simply Connect ;
| Použitie: | FAAC Digital Signature systém |
| Počet vstupov: | ![]() |
| Počet výstupov: | ![]() |
| Bezdrôtové: | 433.92 / 868.35 MHz - FAAC Digital Signature systém |
| Kódovanie prenosu: | AES-128 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | Z kontroléra |
| Hmotnosť: | 0.022 kg |
| Rozmery: | 52 x 36 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | FAAC |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





