- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- TAGy
- RFID TAG S MODIFIKOVATEĽNÝM UID ATLO-615M
RFID TAG S MODIFIKOVATEĽNÝM UID ATLO-615M
- Kompletné špecifikácie
RFID TAG S MODIFIKOVATEĽNÝM UID ATLO-615MSkladom2,47 EUR2,01 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandard: Unique EM 125kHz ; Kompatibilita: EM4100/4102 ; Možnosť programovania sériového čísla (ID); Farba: Biela ; Vybrané vlastnosti: Možnosť montáže na ľubovoľný plochý povrch pomocou obojstrannej lepiacej pásky prilepenej zozadu. ;
| Štandard: | Unique EM 125kHz |
| Kompatibilita: | EM4100/4102 |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | ![]() |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Farba: | Biela |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| Rozmery: | Ø 25 x 1.3 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






