- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná televízia
- Rozbočovače
- 3-cestné rozdeľovače
- ROZBOČOVAČ RI-3/1F-SAT-OPTI OPTICUM
ROZBOČOVAČ RI-3/1F-SAT-OPTI OPTICUM
- Kompletné špecifikácie
ROZBOČOVAČ RI-3/1F-SAT-OPTI OPTICUMSkladom1,99 EUR1,62 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet vstupov: 1 ks. ; Počet výstupov: 3 ks. ; Rozsah frekvencie: 5 ... 2450 MHz ; Možnosť prívodu napätia na predzosilňovač; Tienenie;
| Počet vstupov: | 1 ks. |
| Počet výstupov: | 3 ks. |
| Rozsah frekvencie: | 5 ... 2450 MHz |
| Možnosť prívodu napätia na predzosilňovač: | ![]() |
| Tienenie: | ![]() |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 73 x 46 x 17 mm |
| Výrobca / Značka: | OPTICUM |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





