- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná televízia
- Rozbočovače
- 4-cestné rozdeľovače
- ROZBOČOVAČ RI-4/1F-SAT-SIG
ROZBOČOVAČ RI-4/1F-SAT-SIG
- Kompletné špecifikácie
ROZBOČOVAČ RI-4/1F-SAT-SIGSkladom4,71 EUR3,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet vstupov: 1 ks. ; Počet výstupov: 4 ks. ; Rozsah frekvencie: 5 ... 2400 MHz ; Atenuácia: 10 dB ; Možnosť prívodu napätia na predzosilňovač; Tienenie;
| Počet vstupov: | 1 ks. |
| Počet výstupov: | 4 ks. |
| Rozsah frekvencie: | 5 ... 2400 MHz |
| Atenuácia: | 10 dB |
| Možnosť prívodu napätia na predzosilňovač: | ![]() |
| Tienenie: | ![]() |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Hmotnosť: | 0.083 kg |
| Rozmery: | 86 x 52 x 18 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






