- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná televízia
- Rozbočovače
- 6-cestné rozdeľovače
- ROZBOČOVAČ RI-6/1F-SIG
ROZBOČOVAČ RI-6/1F-SIG
- Kompletné špecifikácie
ROZBOČOVAČ RI-6/1F-SIGSkladom6,15 EUR5,00 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet vstupov: 1 ks. ; Počet výstupov: 6 ks. ; Rozsah frekvencie: 5 ... 1000 MHz ; Atenuácia: 9 dB ; Tienenie;
| Počet vstupov: | 1 ks. |
| Počet výstupov: | 6 ks. |
| Rozsah frekvencie: | 5 ... 1000 MHz |
| Atenuácia: | 9 dB |
| Možnosť prívodu napätia na predzosilňovač: | ![]() |
| Tienenie: | ![]() |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Rozmery: | 120 x 60 x 20 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






