- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Šifrové zámky
- S klávesnicou
- ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRM-1203
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRM-1203
- Kompletné špecifikácie
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRM-1203Skladom21,41 EUR17,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vnútorná, autonómna šifrová zámka s čítačkou RFID; Podpora kariet: 13.56 MHz S50, Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: 2 ... 6 cm ; Zabudovaná klávesnica; Komunikácia: Wiegand 26, Wiegand 34 ; Tlačidlo zvonku dverí; Vybrané vlastnosti: Počet výstupov relé : 1, 2000 indexovaných užívateľov, ; Kryt: Plast ;
| Podpora kariet: | 13.56 MHz S50, Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | 2 ... 6 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Komunikácia: | Wiegand 26, Wiegand 34 |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC ± 10% |
| Maximálny odber prúdu: | ≤ 30 mA (režim Standby) ≤ 60 mA (práca) |
| Zaťaženie reléových kontaktov: | 3 A / 12 V |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny + Strieborný |
| Index of Protection: | IP68 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 112 x 70 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







