- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Šifrové zámky
- S klávesnicou
- ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRM-203
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRM-203
- Kompletné špecifikácie
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRM-203Skladom20,23 EUR16,45 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vnútorná, autonómna šifrová zámka s čítačkou RFID; Podpora kariet: MIFARE 13.56 MHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: 1 ... 3 cm ; Zabudovaná klávesnica; Komunikácia: Wiegand 26, Wiegand 34 ; Tlačidlo zvonku dverí; Vybrané vlastnosti: Počet výstupov relé : 1, 2000 indexovaných užívateľov, ; Kryt: Samozhasnuteľný plast ABS ;
| Podpora kariet: | MIFARE 13.56 MHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | 1 ... 3 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Komunikácia: | Wiegand 26, Wiegand 34 |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC ± 10% |
| Maximálny odber prúdu: | ≤ 30 mA (režim Standby) ≤ 60 mA (práca) |
| Zaťaženie reléových kontaktov: | 3 A / 12 V |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP40 |
| Kryt: | Samozhasnuteľný plast ABS |
| Farba: | Čierny + Strieborný |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 75 x 115 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






