- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Šifrové zámky
- S klávesnicou
- ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRMD-520
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRMD-520
- Kompletné špecifikácie
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRMD-520Skladom92,68 EUR75,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Externá, autonómna šifrová zámka s čítačkou RFID; Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 4 cm ; Zabudovaná klávesnica; Tlačidlo zvonku dverí; Počet prístupových zón: 2 ; Komunikácia: Wiegand 26 ; Vybrané vlastnosti: Počet výstupov relé : 2 ; Kryt: Kovová ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 4 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Počet prístupových zón: | 2 |
| Komunikácia: | Wiegand 26 |
| Napájanie: | 12 V AC/DC |
| Maximálny odber prúdu: | |
| Počet pinov: | 2 ks. |
| Zaťaženie reléových kontaktov: | 1 A / 12 V |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -45 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Kryt: | Kovová |
| Farba: | Strieborný + Čierny |
| Index of Protection: | IP68 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Rozmery: | 77 x 119 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







